Dvieiliai Kostiumai: Pabrėžkite Savo Asmenybę

„Aprangos Kodas“ pristato vieną didžiausių dvieilių kostiumų kolekcijų Lietuvoje. Šie kostiumai, dar žinomi kaip itališko stiliaus kostiumai, yra puikus pasirinkimas aukštiems ir liekniems vyrams, norintiems išsiskirti subtilumu ir stilingumu.

Dvieilio Kostiumo Ypatybės

Dvieilis vyriškas kostiumas turi du atvartus, kurie užsegti sudaro tobulą derinį. Švarko modelis turi dvi eiles sagų, kurių būna 6 arba 4. Šis kostiumas geriausiai atrodo užsegtas, nes atsegti atlapai praranda formą. Jei norite išsiskirti iš minios, dvieilis kostiumas yra būtent jums.

Didžiausias Pasirinkimas Lietuvoje

Mūsų kolekcijoje rasite plačiausią spalvų ir raštų asortimentą Lietuvoje. Nuo klasikinių juodų ir pilkų iki drąsių raštų bei modernių spalvų – mūsų dvieiliai kostiumai tinka bet kokiai progai ir asmeniniam stiliui. Kostiumai susideda iš švarko ir kelnių, kurie kartu sukuria nepriekaištingą derinį.

_________________________________________________

Norite, kad jūsų kostiumą pritaikytumėm pagal jus?

Mes pasiruošę padėti jums išsirinkti ir pritaikyti kostiumą pagal jūsų individualius poreikius. Apsilankykite mūsų salone ir patirkite, kaip tinkantis jums kostiumas gali pakeisti jūsų išvaizdą ir savijautą.

RIMANTAS POTARENKAS

"Labai malonus aptarnavimas, rekomenduoju visiems kas ieško kokybiško ir puikiai derančio kostiumo ir avalynės. ❤️ REKOMENDACIJOS"

TADAS MAZUOLIS

"Superinis aptarnavimo lygis! Pasiemus privacia konsultacija (nemokama), konsultantas profesionaliai jums parinks kostiuma. Pataria ir spalvas ir dydzius bei aksesuarus. Kainos nesikandzioja, atitinka kostiuma kokybe. Labai rekomenduojam!"