11 Nerašytų Taisyklių, Kaip Dėvėti Kostiumą

Kai artėja ypatingas renginys ar naujas etapas profesinėje karjeroje, tinkamas kostiumo pasirinkimas tampa prioritetu. Nesvarbu, ar tai būtų renginys ar nauja darbo vieta - svarbu ne tik išsirinkti kostiumą, bet ir žinoti, kaip jį tinkamai dėvėti. Tinkamai parinktas kostiumas ne tik atspindi stilių, bet ir yra subtilaus etiketo išraiška.

Štai yra keletas patarimų, kuriuos žino ne kiekvienas:

1. Niekada neužsisekite kostiumo švarko apatinės sagos.

Kai dėvite kostiumą, būtinai prisiminkite šią taisyklę: vidurinė saga yra vienintelė, kurią turite užsegti. Apatinę sagą palikite atsegtą, nesvarbu, ar jūsų kostiumas pirktas parduotuvėje, ar siūtas individualiai internete. Tai yra klasikinės elegancijos požymis.

Atraskite Jums labiausiai patinkantį kostiumą iš plataus pasirinkimo:

2. Nepamirškite atsisegti švarko, kai sėdate.

Svarbu atsiminti, kad sėdėdami turėtumėte atsegti švarko sagas. Tai ne tik suteiks daugiau komforto, bet ir išsaugos kostiumo formą ir išvengsite atsitiktinių sagų atšokimų, ypač per svarbius susitikimus ar oficialius pietus.

3. Užsisekite marškinėlių viršutinę sagą.

Elegantiškumas slypi detalėse. Viršutinę sagą visada reikia užsisegti dėvint kaklaraištį ar peteliškę, o nedėvint šių aksesuarų, galima marškinius nešioti atsisegus. Jeigu negalite užsisegti viršutinės sagos, tai yra ženklas, kad jums reikia naujų marškinių. Taip pat, reikia užtikrinti, kad marškinių apykaklės linijos būtų lygiagrečios ir tvarkingai atrodytų.

Mūsų marškinių kolekciją atrasite čia:

4. Marškinių rankovės neturi dengti rankų.

Tinkamas marškinių rankovių ilgis yra būtinas. Jų rankovės neturi būti per ilgos. Idealus ilgis – kai švarko rankovė baigiasi ties riešo sąnariu, leidžiant nedidelę dalį marškinių manžetės matytis.

5. Užtikrinkite, kad marškinių apykaklė nespaudžia kaklo.

Marškiniai turėtų ne tik atrodyti gerai, bet ir būti patogūs dėvėti. Apykaklės dydis yra svarbus: jei ji per ankšta ar per laisva, tai gali sugadinti visą įvaizdį. Patikrinkite, ar tarp kaklo ir apykaklės telpa vienas ar du pirštai – tai yra indikacija, kad apykaklė yra tinkamo dydžio.

6. Dėvėkite tik jūsų dydžio, tinkamai priglundantį švarką.

Kostiumo švarkas turi puikiai priglusti prie jūsų kūno formų. Tai reiškia, kad jis neturi būti nei per ankštas, kad nevaržytų judesių, nei per laisvas, kad neatrodytų lyg būtų paskolintas iš senelių. Patikrinkite ar švarkas priglunda prie jūsų krūtinės - tai suteiks jums patogumo jausmą ir užtikrins tvarkingą išvaizdą.

7. Kelnės turi būti tinkamo ilgio, kad nesimatytų kojinės.

Idealios ilgio kelnės yra svarbios norint pasiekti subalansuotą ir harmoningą išvaizdą. Jos turėtų būti tinkamo ilgio, kad neiškraipytų kūno proporcijų – nei per trumpos, kad nesukurtų nepageidaujamo vaizdo sėdint, nei per ilgos, kad nesigarankščiuotų ir netvarkingai atrodytų ant batų. Tinkamai parinktas kelnių ilgis yra esminis tvarkingo kostiumo dėvėjimo aspektas.

8. Pasirinkite pakankamai ilgas kojines.

Ilgos kojinės yra būtinos, kad sėdint neatsidengtų ir nesimatytų blauzdos. Tai yra ypač svarbu nešiojant kostiumą, kadangi trumpesnės kojinės gali sugadinti profesionalų įvaizdį. Ilgos kojinės taip pat padeda išvengti nemalonių akimirkų, kai sėdima viešose vietose.

9. Derinkite diržą prie batų spalvos.

Tai viena iš pagrindinių taisyklių. Jūsų diržas ir avalynė turi būti tos pačios spalvos. Ta pati taisyklė taikoma ir laikrodžio dirželiui. Stenkitės priderinti laikrodžio dirželio spalvą prie diržo ir batų spalvos.

Ieškote kokybiško odinio diržo sau, ar kitiems? Diržų pasirinkimą galite rasti:

10. Kaklaraištis turėtų siekti diržo sagtį.

Kaklaraiščio ilgis yra svarbus elementas. Jis turi siekti diržo sagtį, taip uždengiant visas marškinių sagas ir suteikiant estetiškai patrauklią išvaizdą.

Įvairių spalvų ir raštų kaklaraiščius galite rasti:

11. Kaip taisyklingai derinti fantaziją prie kaklaraiščio?

Kišeninė nosinaitė, dar kitaip vadinama fantazija, yra puikus aksesuaras pridėti individualumo jūsų kostiumui. Svarbu rinktis nosinaitę, kuri dera su kaklaraiščio spalvomis ir raštu, bet išlaiko subtilų kontrastą, ar turi skirtingą raštą. Tai ne tik suteiks išskirtinumo jūsų įvaizdžiui, bet ir parodys, kad mokate derinti skirtingus drabužių ir aksesuarų elementus, atsižvelgiant į jų spalvų ir raštų suderinamumą.

Laikydamiesi šių taisyklių ir vadovaudamiesi šiais patarimais, jūs einate tinkama linkme, norint nepriekaištingai atrodyti dėvint kostiumą.

Atminkite, kad pasitikėjimas savimi ir šypsena yra geriausi jūsų aksesuarai!

RIMANTAS POTARENKAS

"Labai malonus aptarnavimas, rekomenduoju visiems kas ieško kokybiško ir puikiai derančio kostiumo ir avalynės. ❤️ REKOMENDACIJOS"

TADAS MAZUOLIS

"Superinis aptarnavimo lygis! Pasiemus privacia konsultacija (nemokama), konsultantas profesionaliai jums parinks kostiuma. Pataria ir spalvas ir dydzius bei aksesuarus. Kainos nesikandzioja, atitinka kostiuma kokybe. Labai rekomenduojam!"

Jeigu norite, kad profesionalūs kostiumų ekspertai padėtų jums ir parekomenduotų idealų kostiumą, atitinkantį visus jūsų lūkesčius, kviečiame rezervuoti vizitą pas mus: