prabangos įsikūnijimas - smokingai

„Aprangos Kodas“ pristato smokingus, kurie leis jums sukurti nepriekaištingą įvaizdį ypatingomis progomis. Mūsų asortimente rasite įvairių spalvų ir stilių smokingus, nuo klasikinio juodo iki elegantiško balto, drąsaus bordo, blizgaus bei veliūrinio smokingo.

Veliūriniai smokingai

baltos spalvos smokingai

BORDO SPALVOS SMOKINGAI

Spalvų ir Stilių Įvairovė

Mūsų kolekcijoje rasite smokingus, kurie tiks kiekvienai progai. Juodi, balti ir bordo smokingai suteiks jums klasikinės elegancijos, o blizgūs ir veliūriniai modeliai pridės išskirtinumo. Kai kurie mūsų smokingai yra dekoruoti veliūriniais atlapais, suteikiančiais dar daugiau prabangos.

Išskirtinė prabanga

Mūsų klientai vertina prabangą ir eleganciją. Su „Aprangos Kodas“ smokingais galite išsiskirti rafinuotumu ir išskirtiniu stiliumi. Mūsų kolekcijoje esantys juodi, balti, bordo, blizgūs ir veliūriniai smokingai padės jums sukurti nepriekaištingą įvaizdį bet kokiai progai.

____________________________________________________________

Norite, kad jūsų kostiumą pritaikytumėm pagal jus?

Mes pasiruošę padėti jums išsirinkti ir pritaikyti smokingą pagal jūsų individualius poreikius. Apsilankykite mūsų salone ir patirkite išskirtinį aptarnavimą, kuris padės jums rasti tobulą smokingą bet kokiai progai.

RIMANTAS POTARENKAS

"Labai malonus aptarnavimas, rekomenduoju visiems kas ieško kokybiško ir puikiai derančio kostiumo ir avalynės. ❤️ REKOMENDACIJOS"

TADAS MAZUOLIS

"Superinis aptarnavimo lygis! Pasiemus privacia konsultacija (nemokama), konsultantas profesionaliai jums parinks kostiuma. Pataria ir spalvas ir dydzius bei aksesuarus. Kainos nesikandzioja, atitinka kostiuma kokybe. Labai rekomenduojam!"