Mūsų istorija

APRANGOS KODĄ sukūrėme norintiems atrasti savo šventinį, darbinį ar kasdienį stilių greitai ir užtikrintai: be daugybės apsilankymų skirtingose parduotuvėse, bet su pasitikėjimu, kad kokybiška apranga atkeliaus iš patikimų rankų. Esame šeimos verslas, kuriam rūpi audinių kokybė ir naujausios mados tendencijos. Dirbame tam, kad mūsų parduotuvėse rastumėte kostiumą, kuris papuoš ir tarnaus ilgą laiką.

Airidas Bargaila

Toma Bargailė

Asmeninis dėmesys

Kostiumai vyrus lydi įsimintiniausiais gyvenimo momentais. Norime, kad šventėje, darbe ar laisvalaikiu ne tik atrodytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai. Todėl konsultuojame ir padedame išsirinkti aprangos derinius, kurie svarbiomis progomis leidžia išlikti savimi.

Abejingų nepaliekanti kokybė

Mūsų kostiumus iš itališkų audinių siuva patyrę meistrai. Savo asortimentą formuojame taip, kad kiekvienas vyras rastų modelį, idealiai tinkantį kūno formoms, ir stilių, padedantį jaustis ypatingai.

Nepriekaištingas įvaizdis

Kokybiškas kostiumas vestuvėms, darbo susitikimams ar kitoms progoms nepalieka abejingų. Elegantiškam įvaizdžiui kurti siūlome klasikinius kostiumų modelius. Norintiems pabrėžti charakterį – ryškius ir drąsius derinius. Jei savo stiliaus vis dar ieškote, padėsime išsirinkti.

Sunku išsirinkti kostiumą?

Užsiregistruokite vizitui ir mes jums padėsime

Registruotis vizitui