Dažniausiai užduodami klausimai

Apsipirkimas

Reguliariai taikome reklamines nuolaidas, kurios gali būti įvairios – nuo piniginių nuolaidų iki nemokamų dovanų perkant. Atminkite, kad vienam užsakymui galite taikyti tik vieną nuolaidą ir (arba) akciją (nuolaidos nesumuojamos).

Norėdami panaudoti nuolaidos kodą savo užsakymui, pirmiausia į savo krepšelį įsidėkite norimą (-as) įsigyti prekę (-es) ir apmokėjimo skiltyje įveskite nuolaidos kodą pateiktame teksto laukelyje “Nuolaidos kodas” ir spustelėkite “Taikyti”.

Norėdami patvirtinti, kad nuolaida buvo pritaikyta, dar kartą patikrinkite savo užsakymo patvirtinimą ir įsitikinkite, kad nuo galutinės sumos yra pridėta nuolaida. Jei pritaikysite piniginę nuolaidą, suma bus automatiškai išskaičiuota iš bendros užsakymo sumos.

Priimame įvairius mokėjimo būdus, įskaitant pagrindines kredito korteles (Visa, Mastercard, American Express), PayPal ir Apple Pay. Stengiamės užtikrinti saugų ir patogų mokėjimo procesą savo klientams.

Jei patinkantis kostiumas nėra mūsų pagrindinės kolekcijos dalis, papildomų atsargų negausime (išskyrus atvejus apie kuriuos pranešame viešai). Kiekviena kolekcija yra sezoninė ir jos kiekis ribotas.

Taip pat būtinai apsilankykite, kai prasidės kitas sezonas, nes dažnai turime panašaus stiliaus drabužių su naujais raštais ir audiniais.

Iškart tą pačią dieną turite mums paskambinti +(370) 618 25131 ir pranešti, kad mes atšauktumėm Jūsų užsakymą. 

Pristatymas

Visi užsakymai bus įvykdyti per 1-2 darbo dienas, išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas. Kai užsakymas bus apdorotas ir išsiųstas, atsiųsime jums pranešimą el. paštu.

Taip, džiaugiamės galėdami išsiųsti į bet kurią Europos šalį. Dėl užsakymų už Europos ribų kreipkitės el. paštu: info@aprangoskodas.lt arba rašykite mums Facebook paskyroje: Aprangos Kodas.

Jei kyla problemų dėl siuntos, rašykite mums el. info@aprangoskodas.lt nurodykite savo užsakymo numerį ir visas sugadintos siuntos aplinkybėmis ir nuotraukomis.

Pristatymo įkainiai ir pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietos ir pasirinkto pristatymo būdo. Siūlome tiek standartines, tiek greitojo pristatymo galimybes. Išsamią informaciją apie pristatymo išlaidas ir numatomą pristatymo laiką galite rasti apmokėjimo proceso metu.

Grąžinimas

Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti prekę. Grąžinamas prekes siųsti adresu – Vytauto g. 28, 08120 Vilnius, Lietuva. Atkreipkite dėmesį, kad turėsite sumokėti siuntimo mokestį. Priimsime grąžinti tik nedėvėtas ir neskalbtas prekes su etiketėmis bei originalia pakuote (maišeliu). Jei pirkote prekes fizinėje parduotuvėje, jas grąžinti galite atvykus į vietą.

Plačiau apie keitimo/grąžinimo procedūrą bei sąlygas skaitykite skiltyje "Prekių grąžinimas".

Deja, šiuo metu nesiūlome nemokamo grąžinimo. Rekomenduojame siųsti daiktus atgal registruotu paštu arba per kurjerių tarnybas ir saugoti siuntimo įrodymą, kol gausite pranešimą apie pinigų grąžinimą, nes mes neatsakome už grąžinamų daiktų praradimą gabenimo metu.

Jei norite pakeisti prekę, turite ją grąžinti mums ir pateikti naują užsakymą. Atkreipkite dėmesį, kad turėsite sumokėti grąžinimo / keitimo mokestį. Fizinėje parduotuvėje prekes keičiame atnešus netinkama prekę.

Pinigai grąžinami per 14 darbo dienų. Negavus grąžinimo į sąskaitą vėliau nei per 10 dienų prašome susitiekti info@aprangoskodas.lt.