Pristatymas Lietuvoje

Jūsų užsakymo pristatymo laikas ne ilgesnis kaip 14 darbo dienų – siekiame, kad prekė būtų pristatyta per 3 dienas.

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 50eur.

Atsiimti prekes Vilniuje esančioje parduotuvėje galite dažniausiai tą pačią arba sekančią darbo dieną. Apie suruoštą atsiėmimui užsakymą Jus informuosime atskiru laišku.

Grąžinimo teisė

Svetainėje įsigytoms prekėms taikoma visa 14 dienų teisė grąžinti, nebent jūsų užsakyme būtų susitarta arba nurodyta kitaip.

14 dienų laikotarpis prasideda nuo užsakymo pristatymo dienos.

Visas grąžinimo išlaidas apmokėsite patys.

Prašymai atšaukti turi būti mums pranešti ne vėliau kaip per 14 po pristatymo ir gauti ne vėliau kaip per 14 dienų po to, kai buvome informuoti apie jūsų naudojimąsi sutarties atsisakymo teise.

Prašymus pasinaudoti sutarties atsisakymo teise reikia siųsti adresu info@aprangoskodas.lt. Pranešime turi būti aiškiai nurodytas jūsų noras pasinaudoti sutarties atsisakymo teise.

Prekės būklė grąžinus:

Jūs atsakote už daikto vertės pablogėjimą, atsiradusį dėl kitokio tvarkymo, nei būtina nustatyti daikto pobūdį, savybes ir funkciją. Tai reiškia, kad su preke turite elgtis taip pat, lyg pirktumėte fizinėje parduotuvėje.

Jei prekė buvo išbandyta be to, kas aprašyta aukščiau, ji laikoma naudota ir sumažėjusios vertės. Tai reiškia, kad atšaukę pirkinį gausite nedidelę pirkinio sumos dalį arba jos negrąžinsite. Parduotuvė "Aprangos Kodas" turi įvertinti produkto būklę.